BüYüNüN BOZULDUğU NASıL ANLAşıLıR SEçENEKLER

büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır Seçenekler

büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır Seçenekler

Blog Article

Allah’ım! Müslümanlıkla yoğrulan bu yurdu müslümansız bırakma Ya Rabbi. Ezan ile yoğrulan bu yurdu ezansız tevdi Evet Rabbi. Kur’an ile yoğrulan bu yurdu Kur’an-sız bırakma Ya Rabbi. Kur’an-a özen ve lütuf edenlere sen bile medet et Evet Rabbi.

Bu tesbih ben tutarken sallanıyo esasen amma hissettim birazda olaa sallandıgınıda elimiz titriyo nasıl yapcaz bunu

Bu niyetin peşi sıra, yukarıdaki muamele basamaklarını değiştirmeden uygulayabilir ve büyünün etkisinden kurtulabilirsin yahut serkasının kurtulmasına sağlamlayabilirsin.

Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.

Bu tür olayların başına çok sık geldiğinden bahseden Abdullah Ersan “ Bir gün Asri Mezarlığında  bozulması imkansız olan bir mezarlık yıkılmıştı.

Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim gizliydı elimi nereye atarsam atayım cümle abesta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana medet edemedi.

Merhabalar ben 22 yaşlarında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite imtihanında hep sıfır oluyordum niçin olduğunu anlayamamıştım kifayetli çtuzakışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çdüzenışmalar yapmış olduğunı duymuş benim kucakin lafşmuş arkası sıra benim muhtevain bana özel bir muamelat yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği kesimü okuyorum Cenabıhak Dolunay hocamdan razı olsun.

Son olarak bu tılsım duası da okunduktan sonrasında bu iki kağıda hitaben gine 27 misil Ya Melamiyanan okunuru ve kağıtlar kimsenin görmeyeceği bir yerde 27 zaman boyunca saklama edilir. Bu şekilde sevenleri En Etkili ayırma büyüsü tamamlanmış olur.

subhanallaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh ewet bende yapmış oldum tesbih adeta fırladı elimden bune hikmettir yarabiii kurban olayım sana cenabıhakım bunun üzere uygulamalar varmı çıbanka bu aplikasyon beni çok etkiledi artk namazımı katiyen ve asla kaçırmicam duanın büyüklüğüne bak sen

at selam arkadaslar benim cok sevdigim bir arkadasimla aram kotu olaylar sonrası sogumustu kısaca kavgamiz olmadida artik guvenmez olduk birbirimize göz cok ığrıp soyledi bana bende yalanlar soyledim oyle olunca eski tatlılık olmuyor benim bir numara guvendigim arkadasim kendisiydi bu yuzden ne yapsam diyerek düşünürken bir arkadasimin tavsiyesiyle ali hocayi buldum göz benzeri bir konuda arkadasiyla alacak verecek meselesine ali hocaya atlete yapılan büyü islem yaptirmis aralari bozulmadan hallolmus bunu duyunca bende heveslendim hoppadak ileti attim ali gurses hocaya sagolsun ilgilendi hemen yardimci başüstüne cok surmeden buyunun etkisi gorulmaya basladi doğrusu bir hafta üstelik olmamisti diyebiliirm konusmamizda yavas yavas alegori geldi aramizda eskisi gibi sicaklik içtenlik olustu cok sukur dostumla kopmadan eskisi kabilinden olmayi basardik bu dolaşma mevzularda problemi olanlara kesinlikle oneririm ali beyi

Mustafa / Medyum Ali Gürses Vefk: “Hocam la bende bugün el işi kafaladım kendisi çok kredi verdi işlem sonucunu burdan yazacam”

Keşke daha önce teşhissaydım eminim kaçırdığım ihaleler bile başlangıçarı sağlayabilirdim. Bakmış olduğum çatlakştırdığım zaman da bir çok ölümlü dolunay beyden nohut falı nasıl bakılır memnun kalmış kirmizi mum ask duasi ve kâr görmüşler ne kadar körpe şeyler bunlara şahit olmak. Bende sizlerle sevincimi pay etmek istedim ihvan.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Bu sebeple kırmızı mum büyüsü yapılış aşamalarına müstelzim önemi vermeniz ve bu alanda ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine çıbanvurmanız referans edilmektedir.

Report this page